Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Всесвітня продовольча програма ООН

Date: 29 квітня о 09:27, Refreshed 30 квітня о 10:40

У рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2023 № 572 «Про реалізацію спільного з Всесвітньою Продовольчою Програмою Організації Об’єднаних Націй проєкту щодо надання фінансової підтримки закладам загальної середньої освіти у 2023/24 навчальному році» Фастівецька гімназія є учасником проєкту щодо надання фінансової підтримки закладам загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році, що реалізується спільно з Всесвітньою Продовольчою Програмою Організації Об’єднаних Націй (далі – ВПП ООН).
Програма шкільного харчування ВПП ООН працює в більш ніж   70 країнах у всьому світі, у яких відвідування закладу освіти ускладнено небезпекою для життя та бідністю. Метою ВПП ООН є підтримка та заохочення відвідування початкової школи для учнів 1-4 класів.
16 листопада, ВПП ООН підписала договори з областями задля підтримки щоденних шкільних обідів для понад 60 000 дітей у 420 школах в 11 областях України. Відбір закладів було здійснено представниками ВПП ООН відповідно до поданих заявок закладами загальної середньої освіти області.
Модель фінансування: ВПП проводить пост-фінансування з виплатою кожному закладу загальної середньої освіти коштів 30% наданих страв згідно із звітними документами для покращення системи шкільного харчування.
Терміни впровадження Програми: з дати підписання договорів між ОВА та ВПП до липня 2024 року.

Наказ МОН від 05.02.2024 року № 125 "Про внесення змін до переліку закладів загальної середньої освіти, які мають право на отримання фінансової підтримки для організації гарячого харчування учнів 1-4 класів за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації об'єднаних націй у 2023/24 навчальному році"

Наказ управління освіти від 18.03.2024 року № 32-од «Про організацію гарячого харчування учнів 1-4 класів, що ввійшли до переліку ЗЗСО, які мають право на отримання фінансової підтримки для організації харчування за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН у 2023/24 навчальному році»

Наказ від 18.03.2024 року №21-од "Про організацію гарячого харчування учнів 1-4 класів, які мають право на отримання фінансової підтримки для організації харчування за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми ООН у 2023-2024 навчальному році"

Comments:
Only authorized users can leave comments.